Spolužiáci.sk a Euroclassmates.com končí

Mrzí nás to, ale služba Spolužiáci.sk a Euroclassmates.com končí. Tak jak jste zvyklí, je můžete využívat až do 24. 5. 2018. Všechny fotografie a dokumenty ze své třídy si však můžete stáhnout až do 31. 8. 2018, kdy služby poběží v omezeném provozu. Zjistit více
HELP - fórum
29.06.2018 dušo: Ako nahrám video, resp prezentáciu
24.06.2018 Dušan: ako zmením heslo
15.06.2018 Danka: Ako môžem stiahnuť fotografie a dokumenty
Prečítajte si ...

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia je výhodná tým, že údaje o sebe zadáte len raz pri vyplňovaní registračného formulára. Zadáte ich raz pri registrácii, a potom sa Vám už budú po odsúhlasení vkladať automaticky do každej triedy, ktorej sa stanete členom. Okrem toho, ako prihlásený registrovaný užívateľ, máte možnosť aktívne sa podieľať na dianí v triede. Neregistrovaný užívateľ sa môže pohybovať po serveri, môže vstúpiť do triedy, prezerať údaje v triede o spolužiakoch.

Zaregistrujete sa jednoducho. Na hlavnej stránke kliknete vpravo hore pod prihlasovacím formulárom na odkaz „Registrácia nového užívateľa“. Kliknutím na tento odkaz sa dostanete k registračnému formuláru.

Pred vlastným vyplnením osobných údajov budete požiadaný/-á o súhlas s tým, že zadaním akýchkoľvek údajov v rámci servera spoluziaci.sk udeľujete spoločnosti Internet Pb,spol. s.r.o. výslovný súhlas podľa § 5 ods. 5 zákona č. 101/2000 Sb. k tomu, že tieto údaje budú v rámci programu umiestneného na serveri spoluziaci.sk zverejnené, t. j. sprístupnené vopred neobmedzenému okruhu ľudí (podrobnosti viď v právnom dohovore pred registráciou). V registračnom formulári sú tučnejšie zvýraznené položky, ktoré sú povinné pre úplnú registráciu. Ako heslo odporúčame slovo bez diakritiky, pričom heslo sa musí skladať zo znakov abecedy alebo čísel a musí byť najmenej 4 znaky dlhé. Po vyplnení údajov kliknite na ikonu "Odoslať" a ste zaregistrovaný/-á. Teraz máte uľahčený pohyb v rámci servera spoluziaci.sk a možnosť využívať naše rozšírené služby.

K registrácii bude vyzvaný/-á systémom aj v tom prípade, ak budete chcieť aktívne pôsobiť v rámci servera – či už vytvorením triedy, pridaním fotografií, dokumentov, alebo článkov, zapojením sa do diskusie alebo napr. pridaním odkazu na nástenku. Rovnako tak budú k registrácii vyzvaní aj doteraz nezaregistrovaní správcovia.